Nasza działalność

Wydarzenia współorganizowane przez Stowarzyszenie
Serwisy internetowe Stowarzyszenia
Darmowe e-booki - stanowisko Międzynarodowej Federacji Una Voce odnośnie różnych aspektów Mszy tradycyjnej
czwartek, 28 marca 2013

Nauka celebracji Mszy w formie nadzwyczajnej

Czy są jeszcze w Polsce księża, którzy pragnęliby nauczyć się celebracji Mszy świętej w formie nadzwyczajnej a nie wiedzą do kogo się z tym zwrócić?

Członkowie Stowarzyszenia Una Voce Polonia mają szerokie kontakty z księżmi regularnie celebrującymi tradycyjną liturgię, jak również ze świeckimi ceremoniarzami posiadającymi doświadczenie w uczeniu kapłanów celebracji Mszy tradycyjnej.

Każdy kapłan, który zgłosi się z prośbą o wsparcie w nauce celebracji otrzyma od Stowarzyszenia najlepszą możliwą pomoc w postaci:

  • kontaktu do innego księdza, który chętnie pomoże w nauce celebracji,
  • terminu rekolekcji, obozu lub spotkania środowisk tradycyjnych, gdzie kapłani mogą nauczyć się celebrować starą Mszę,
  • kontaktu do doświadczonego świeckiego ceremoniarza, który wesprze kapłana poprzez prywatne lekcje celebracji (w tym przypadku może zaistnieć potrzeba pokrycia ewentualnych kosztów takiej pomocy).


Zachęcamy do przekazywania tej informacji wszystkim swoim znajomym kapłanom, którzy chcieliby poznać ten cenny skarb liturgii. Kontakt do Stowarzyszenia: pomoc@unavocepolonia.pl .

Każdy kto chciałby wspomóc to i inne przedsięwzięcia Stowarzyszenia Una Voce Polonia, może wpłacić darowiznę na konto Stowarzyszenia w Volksvagen Bank Polska: 11 2130 0004 2001 0597 9745 0001 .